"Szenvedélyünk minden,
ami a gyógyászatban használatos eszköz!"
06 30 408 80 38
Youtube
Facebook
Letölthető katalógusok / prospektusok
Letölthető ISO 9001


EN
HU
Fehér háttér, fekete beű
Fekete háttér, citromsárga beű
Normál nézet
Normál betűméret
Betűk nagyítása
Betűk kicsinyitése

Kapcsolat


Iroda - Bécsi út 4., Budapest H-1023 Hungary




Gyártás - Tekercselő u. 12., Budapest H-1211 Hungary

ULTRAGEL Hungary 2000 Kft.

 

Telefon:

Belföldi ügyfeleknek: +36 1 278 3050
Külföldi ügyfeleknek: +36 1 278 3057

 

Fax:

+36 1 278 3055

 

E-mail:

info@ultragel.hu


Írjon nekünk!

 

 
 
Név Elérhetőség E-mail cím Beosztás
Komáromy Balázs - balazs@ultragel.hu Ügyvezető/tulajdonos
Vajda Viktor - viktor@ultragel.hu
kozbeszerzes@ultragel.hu
Kereskedelmi  vezető
Sebestyén Zsuzsa 30/635-4719 zsuzsa@ultragel.hu Üzemvezető
Németh Noémi 30/247-9364 export.sales@ultragel.hu Export értékesítési asszisztens
Baráth Szabolcs 30/219-2660 szabolcs@ultragel.hu Értékesítési képviselő
Pethő Nikolett 06/1/278-3050 ajanlat@ultragel.hu Ügyfélszolgálati vezető
Alle Julianna 30/228-0352 julianna@ultragel.hu Ügyfélszolgálati munkatárs/ Beszerzés
Bagdi Klaudia 30/228-0352 klaudia@ultragel.hu Ügyfélszolgálati munkatárs/Árajánlatok
Kovács Brigitta  06/1/278-3050 sales@ultragel.hu Ügyfélszolgálati munkatárs/ Visszaigazolások
Kerekné Tirol Andrea 30/496-0855 penzugy@ultragel.hu Pénzügyi munkatárs
Gőcze Krisztián 30/635-4719 csepelraktar@ultragel.hu Raktáros munkatárs
Csapó Norbert 06/1/278-3050 raktar@ultragel.hu Raktáros munkatárs
Várkonyi Ferenc 30/883-2682 ferenc@ultragel.hu Kiszállítás
Együttműködő partnereink   E-mail cím Beosztás